Франківських поліцейських нагородили грамотами та подяками

news-image: Франківських поліцейських нагородили грамотами та подяками
В Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисникаУкраїни.

В актовому залі Головного управління зібралися поліцейські на чолі з керівництвом, представниками влади і спілками, інформує Бліц-Інфо з посиланням на прес-службу Нацполіції в області.

Начальник правоохоронців Івано-Франківщини Володимир Голубош подякував офіцерам за службу і нагадав про колег, які не повернулися з війни. Очільник каже, що символічна дата 14 жовтня, бо, на жаль, чотирнадцять поліцейських області загинули в АТО, а доля ще чотирьох – невідома.

Володимир Голубош звернувся до колег і нагадав про плинність часу:
«Час йде і все змінюється. Залишається тільки пам'ять. Якщо не буде колег, які зможуть розповісти про загиблих і зниклих безвісти, то це зроблять пам’ятки у вигляді дошок чи брошур».

Керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій привітав поліцейських і підкреслив, що віра в Нацполіцію відроджується: 
«У вас тяжкий шлях. Хочу вклонитися вам за вашу роботу».

У свою чергу, перший заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко наголосив, що війна забрала кращих, проте на поліцейських покладена велика відповідальність: 
«Служіть й надалі віддано!»

Очільник спілки працівників органів внутрішніх справ Володимир Бойдуник побажав завжди повертатися живими до своїх домівок.

Під час заходу поліцейських нагородили грамотами, подяками і медалями від ГУНП в Івано-Франківській області, від Івано-Франківської ОДА та облради, від міської ради та спілки внутрішніх справ. Грамоту МВС України вручено лейтенанту поліції Пилипіву Володимиру. Медаль «За відвагу та мужність» з рук Володимира Бойдуника отримали полковник поліції Володимир Голубош, полковник поліції Ігор Максимів, полковник поліції Роман Яцків та сержант поліції Олег Бербюк.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.10.2018 22:33