Франківських студентів запрошують подаватись на стипендію від "Укрнафти"

news-image: Франківських студентів запрошують подаватись на стипендію від "Укрнафти"
ПАТ «Укрнафта» оголошує набір заявок для участі у стипендіальній програмі заохочення студентів ІФНТУНГ у весняному семестрі!

Кого шукають?

Ініціативних та відповідальних студентів, які вміють працювати в команді та прагнуть здобути цікавий особистий і професійний досвід.

Якщо ти студент 3-4 курсу ІФНТУНГ денної форми навчання, навчаєшся в інституті Нафтогазової інженерії (ІНГІ) або Геології та геофізики (ІГГ), не уявляєш свого майбутнього без нафтогазової галузі та мрієш розкрити свій потенціал - тобі до нас!

Що отримають переможці?

Крутий життєвий і професійний досвід, можливість зустрічей із ТОП-менеджментом та провідними експертами найбільшої нафтової компанії України, участь у цікавих проектах та фінансову мотивацію для досягнення найкращих наукових результатів!

Минулорічні щасливчики про стипендіальну програму:

«Це справді мотивує, допомагає через ідею змагання більшій кількості студентів ставати кращими. А це, відповідно, приведе в галузь більше хороших спеціалістів»

Як взяти участь у відборі?

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/jroYNDAfqUs6zrv22 до 16:00 год 23 лютого (п'ятниця).

Заявки, заповнені у паперовій формі, не прийматимуться до розгляду.

Результати попереднього відбору будуть повідомлені учасникам електронною поштою 26 лютого 2018 року.

За детальнішою інформацією звертайтеся до дирекції інститутів Нафтогазової інженерії та Геології та геофізики.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.02.2018 08:05