Франківським дільничним купили комп’ютерну техніку за рахунок міського бюджету

news-image: Франківським дільничним купили комп’ютерну техніку за рахунок міського бюджету
Заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда передав поліцейським Івано-Франківського відділу поліції ГУНП в області чотири комп’ютери, придбані за кошти міського бюджету, в межах виконання Програми з протидії злочинності.

«Вкотре я маю честь вручати вам обладнання, необхідне для роботи. Завдяки міському голові Руслану Марцінківу, депутатському корпусу, та відповідно до виконання спеціальної Програми передбаченої на 2016-2020 роки ці кошти скеровано для поліції. Адже ми розуміємо, що ефективна робота поліції в місті – це запорука спокою та безпеки наших громадян» - повідомив Олексій Кайда.

Начальник Івано-Франківського відділу поліції Ростислав Прокопчук висловив вдячність мерії за співпрацю та підтримку зазначивши, що від міської влади підрозділ отримав раніше автомобіль, нагрудні відеокамери та комп’ютери, а нову техніку передадуть молодим працівникам – дільничним офіцерам поліції.

Таке покращення в плані матеріально-технічного оснащення - частина від передбачених Програмою потреб на цей рік, але і влада і правоохоронці працюють над вирішенням запланованого.

За сприяння у покращенні умов праці владі та керівництву подякував і начальник цього підрозділу - Андрій Ілійчук.

Cектор комунікації поліції Івано-Франківська


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.08.2018 10:22