Франківський патрульний вчасно не повідомив НАЗК про купівлю квартири

news-image: Франківський патрульний вчасно не повідомив НАЗК про купівлю квартири
Івано-Франківський міський суд визнав винним інспектора роти Управління патрульної поліції міста Івано-Франківська у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, який, у порушення вимог ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані.

Мова йде про придбання двокімнатної квартири в м. Івано-Франківську вартістю понад 300 тис. грн .пише прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Рішення стосовно наявності підстав для звільнення з посади вищевказаного патрульного буде приймати керівництво Управління патрульної поліції м. Івано-Франківська.

Натомість у патрульній поліції кореспонденту Бліц-Інфо повідомили, що інформацію перевіряють.

Довідково: відповідно до п. 10 ч. 1 ст. 77 ЗУ «Про національну поліцію», поліцейський звільняється зі служби в поліції в разі набрання законної сили рішенням суду щодо притягнення до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, або кримінального правопорушення.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.11.2017 18:31