Франківський театр безкоштовно покаже шість вистав у Кропивницькому

news-image: Франківський театр безкоштовно покаже шість вистав у Кропивницькому
Івано-Франківський облмуздрамтеатр імені Івана Франка у жовтні безкоштовно покаже шість патріотичних вистав під час гастролей у Кропивницькому.

Про це на прес-конференції повідомив режисер і директор театру народний артист України Ростислав Держипільський, пише Укрінформ.

«З 16 до 21 жовтня наш театр гастролюватиме у Кропивницькому з проектом «Галичина і Подніпров’я 1918-2018». Відновлення національних зв’язків». Шість вечорів підряд ми будемо грати українські вистави патріотичного спрямування. Всі вистави будуть безкоштовними. Відкриємо гастролі постановкою «Шаріка, або Кохання січового стрільця», - зазначив Держипільський.

За його словами, у Кропивницькому франківські актори покажуть також драму-концерт лемківської пісні «Вигнані з раю», вистави «Енеїда», «Вона – Земля», «Нація» та «Солодка Даруся». Усі вистави відбуватимуться до сторіччя перебування січових стрільців на хуторі Надія, який вважають місцем народження українського театру.

«У 1918 році там перебували полк січових стрільців з метою поліційного нагляду. Втім, місцевим вони почали допомагати, співати, влаштовувати театральні вечори, популяризуючи українськість. Ми плануємо здійснити реконструкцію цих подій», - зауважив Держипільський.

Проект «Галичина і Подніпров’я 1918-2018». Відновлення національних зв’язків» пройшов конкурсний відбір і отримав підтримку Українського культурного фонду.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.09.2018 15:14