Франківський журналіст став другим у своїй віковій категорії на міжнародному марафоні

Франківець Тарас Ткачук продемонстрував чудові результати у марафонському забігу в Білій Церкві.

Журналіст Тарас Ткачук взяв участь у XIII Міжнародному Білоцерківському марафоні, який відбувся сьогодні, 4 жовтня, пише КУРС.

Марафон має статус чемпіонату України, тут розігруються путівки на Олімпійські ігри. Цьогоріч у марафоні змагалися приблизно 1200 бігунів (половина з них – діти). Серед учасників – найкращі спортсмени-марафонці з України, Польщі, США, Грузії та інших країн.

Переможцем  марафонського забігу серед чоловіків став сумчанин Сергій Марчук (30 років) з результатом 2 год. 22 хв. 30 сек. Серед жінок першою фінішувала Вікторія Хапіліна, яка показала час 2 год. 37 хв. 46 сек.

Тарас Ткачук (51 рік) фінішував 39-им із результатом 3 год. 26 хв. 22 сек, у своїй віковій категорії виявився другим. Ткачук вдруге бере участь у Білоцерківському марафоні: він покращив свій минулорічний результат на 10 хв.

Заснований в 1987 році Міжнародний Білоцерківський марафон є найстарішим і найвідомішим в Україні.