Голова облради Олександр Сич зустрівся з представниками місії ОБСЄ

news-image: Голова облради Олександр Сич зустрівся з представниками місії ОБСЄ
Голова обласної ради Олександр Сич зустрівся з виконуючою обов’язки керівника Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Хатуною Мургулією, яка нещодавно обійняла дану посаду.

В ході розмови Олександр Сич наголосив, що пріоритетним завданням для області визначено розвиток туристично-рекреакційного напрямку. Задля цього обласна рада приділяє особливу увагу питанням збереження навколишнього природного середовища, недопущенню на території області роботи підприємств, діяльність яких супроводжується шкідливими викидами в атмосферу. Разом з цим, обласна рада на черговій сесії планує прийняти рішення "Про Дністровський регіональний ландшафтний парк", яке спрямоване на впорядкування території природоохоронної рекреаційної установи.

Очільник облради також поінформував Хатуну Мургулію про загальну ситуацію з безпекою в області, соціальний захист учасників російсько-української війни та внутрішньо переміщених осіб.

Окрім цього, під час зустрічі йшлося про стан виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери в області у 2016 році. Олександр Сич акцентував на тому, що наразі на Франківщині склалася критична ситуація з оплатою праці медиків, скільки субвенції з державного бюджету на ці потреби не вистачає. Водночас обласна рада неодноразово порушувала це питання перед керівництвом держави, однак заборгованість наразі ліквідувати не вдалося. В свою чергу депутатський корпус готовий піти на зустріч районам і при перевиконанні обласного бюджету спрямувати субвенцію на місця. Голова облради відзначив, що в обласній казні немає достатніх коштів, аби погасити заборгованість по виплаті заробітної в повному обсязі, адже мова йде про майже 300 мільйонів гривень, але все ж обласна рада спробує підсилити районні бюджети хоча б невеликим фінансовим ресурсом.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.09.2016 22:38