«Говерла» завоювала срібні нагороди Вищої ліги

Франківська «Говерла», програвши у другому домашньому матчі фіналу, задовільнилась срібними нагородами Вищої ліги сезону 2017/2018 років.

Стартова чверть поєдинку пройшла за сценарієм матчу вівторка - одесити забомбардували кільце «говерлян», що втілилось у семиочкову перевагу гостей за підсумком першої чверті. Господарі паркету не склали зброю, і на екваторі другої десятихвилинки "трійка" Олександра Шостухи вперше у матчі виводить підопічних Павла Піскарьова вперед. Перевага "ведмедів" протрималась недовго і в третій чверті "динамівці" перемогли з різницею в шість очок. Такий гандикап господарі до кінця матчу банально не встигли відіграти - 74:78, "Говерла" фінішує другою у поточному сезоні Вищої ліги. Найвлучнішим у матчі знову став Євген Коровяков, в активі якого 21 пункт.

По завершенні гри Федерація баскетболу України нагородила кращих гравців чемпіонату. "Динамівець" Ярослав Скрипець заслужив звання MVP, тоді як Володимир Орленко удостоєний звання кращого центрового сезону.

БК "Говерла" - БК "Динамо-Одеса" (Одеса) - 74:78 (19:26, 20:11, 14:20, 21:21)

"Говерла": Коровяков (21 очко + 8 підбирань + 2 передачі), Серпілін (16+5+2), Шостуха (12+5+5), Старцев (9+0+3), Орленко (5+11+4), Подковиров (5+1+3), Калашніков (4+2+4), Белла (2+4+1). Запас: Лохманчук, Кошовець, Лонюк, Аврахов. Головний тренер: Павло Піскарьов.

"Динамо-Одеса": Кривич (15 очок + 3 підбирання + 6 передач), Найко (15+3+5), Новіков (14+3+3), Скрипець (12+7+5), Волчанов (8+6+1), Ходов (7+5+1), Костюченко (5+4+4), Мамотенко (2+2+0). Шашков. Запас: Решетило, Політов, Алфьоров. Головний тренер: Олег Юшкін.

2 травня 2018 року. Івано-Франківськ. Манеж КФВ - 18.00.

Рахунок у серії - 1:3.