ГПУ розпочала досудове розслідування за фактом бою, в якому Савченко потрапила в полон

news-image: ГПУ розпочала досудове розслідування за фактом бою, в якому Савченко потрапила в полон
Військова прокуратура України почала досудове розслідування з приводу бою 17 червня 2014 року, в якому Надія Савченко потрапила в полон. Джерело: http://ua.censor.net.ua/n419659
Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, це випливає з відповіді Генеральної прокуратури України на журналістський запит.
савченко
 
"... Військовою прокуратурою Харківського гарнізону внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості з ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 425 КК України, за фактом недбалого ставлення службовими особами військової частини В0624 до служби, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді загибелі 16 військовослужбовців, потрапляння 7 військовослужбовців у полон незаконних збройних формувань, а також захоплення, 17.06.2014 в районі м. Щастя Луганської області, представниками незаконних збройних формувань військової техніки зазначеної військової частини", - сказано в документі.
 
В0624 - військова частина батальйону "Айдар". У січні 2015 року № частини був змінений.
 
Як наголошується, в рамках цього кримінального провадження звинувачень нікому не висунуто.
 
Раніше на прес-конференції лідер організації "Розвиток української молоді" Євген Господинюк заявив, що досудове розслідування відкрито військовою прокуратурою Харківського гарнізону проти Надії Савченко за військову недбалість.
 
Справу зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 28 листопада.
 
"Розпочато досудове розслідування за статтею 425 КК -"недбале ставлення до військової служби", - зазначив він, надавши відповідний лист із Військової прокуратури.
 

савченко
Господинюк зазначив, що його організація подавала заяву до Військової прокуратури на підставі свідчення бійців, які були разом із Савченко.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.01.2017 18:36