"Хамерман знищує віруси" прокоментував скандальний виступ на "Porto Franko"

news-image: "Хамерман знищує віруси" прокоментував скандальний виступ на "Porto Franko"
Сьогодні, 15 червня в Intellect Hub відбулась лекція "Провокативне мистецтво як метод залишатися чесними із слухачами і суспільством", яку провели Альберт Цукренко та Володимир Пахолюк – творці дуету “Хамерман Знищує Віруси”.

Як відомо,  минулої ночі, у рамках фестивалю "Porto Franko" на одній із локацій виступив скандальний гурт "ХЗВ", що називає себе “найадекватнішим гуртом в Україні”, а свої концерти “сеансами масового лікування неврозів. З сильним фізкультурним компонентом, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Як і зазвичай, музиканти були в провокативних костюмах, один із яких складався лише з панчохи на статевому органі. Слід зауважити, виступ "хамерманів" викликав шквал критики в мережі.  Свою позицію в мережі прокоментував навіть голова міста Руслан Марцінків. Очільник доручив освятити територію.

Хлопці не вважають свої виступи провокацією, проте такого вони не бачили давно.

"Такої реакції я давно не бачив. Ми - позитивне явище, яке несе в світ радість і щастя. В повсякденному житті рідко бачу таке усамітнення людей, як у нас на концерті", - розповідає Володимир Пахолюк.

Співак додає, що великий сегмент публіки думає, що місія їхнього гурту- показувати геніталії, але це далеко не так. 

"Ми хочемо збільшити процент свободи. Коли їхали на фестиваль, то не думали, що успіх буде зв'язаний не з голим тілом, а з тим, що ми зможемо поговорити з людьми про щось важливе. Наші виступи фокусуються на цьому феномені. Здається, вчора нам вдалось підняти таку важливу тему",- пояснює Пахолюк.

Глядачі активно спілкувались з "ХЗВ". Хлопці розповідали про зародження гурту, всілякі казусні історії та свободу.

На запитання чи планують хлопці приїжджати ще до Франківська. Володимир, жартуючи, відповів, що після того як посвятять Палац Потоцьких. 

"Насправді, "Порто Франко"- рідкісний проект. Таких заходів ви не знайдете ніде. Якщо нас запросять, то ми будемо тільки за. Останній раз ми у Франківську були 3 роки тому, за цей час помітно, що люди розкривають двері в своїх головах. Це однозначно позитивні зміни, місто рухається вперед",- ділиться Альберт Цукренко.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.06.2018 20:10