Хода за свободу: Франківці вийшли на акцію, щоб стати на захист людей у рабстві

news-image: Хода за свободу: Франківці вийшли на акцію, щоб стати на захист людей у рабстві
Сьогодні, 18 жовтня, на Вічевому майдані відбулась інформаційна акція «Хода за свободу». Захід приурочений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Акція «Хода за свободу» не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Виконавчий директор благодійного фонду „Карітас” Івано- Франківської УГКЦ Наталя Козакевич вважає, що такі акції є надзвичайно важливими.

"Якщо ми кожного дня будемо робити такі заходи та надавати інформацію, про те, як безпечно виїжджати закордон, то, думаю, що проблема торгівлі людьми буде ліквідована"- зазначає Козакевич.

Директор Департаменту соціальної політики Володимир Коржановський розповідає, що від початку незалежності України понад 230 українців стали жертвами торгівлі. Крім того, представник "Карітасу" розповідає, що цьогоріч до них звернулись 16 мешканців Івано-Франківщини. Зокрема шестеро звернулись до держави, щоб отримати статус потерпілих від торгівлі людьми.

"Кожен прикарпатець, перш за все, не повинен довіряти випадковим роботодавцям. Потрібно використовувати доступні сайти та тримати контакт з роботодавцем, а не з посередницькими фірмами. Якщо все-таки посередник - фірма, то треба переглянути договори, вони обов'язково мають бути нотаріально засвідчені",- радить Козакевич.

Небайдужі мешканці пройшлися ходою від Вічевого Майдану вулицями - Галицька - площа Ринок - площа Міцкевича - Незалежності .

Під час акції також діяли консультативні пункти, де кожен охочий мав можливість отримати інформаційні буклети, тематичні браслети та флаєри з інформацією про торгівлю людьми та порадами, як уникнути подібних ситуацій.

До слова, такі заходи сьогодні відбуваються у всій Україні.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.10.2018 15:57