Христос Хрещається: Тисячі франківців прийшли до храмів, щоб освятити Йорданську воду

news-image: Христос Хрещається: Тисячі франківців прийшли до храмів, щоб освятити Йорданську воду
Сьогодні, 19 грудня всі українці святкують празник Богоявлення Господнього, або Водохреща.

Це одне з найбільших свят у нашому народі. З самого ранку сотні мешканців ІванФранківська прийшли до храмів, щоб освятити цілющу Йорданську воду. Ця вода має чудодійні лікувальні властивості і не псується протягом року, інформує кореспондент Бліц-Інфо

Після ранкової літургії в Архікатедральному соборі святого Воскресіння, на майдані Шептицького зібралися тисячі франківців, щоб освятити воду. Не зважаючи на мороз, маленькі діти терпляче чекали поки священик покропить їх освяченою водичкою.

Кожна господиня постаралася, щоб її посудина з водою була найкраще прикрашена. Чого тут тільки не було і спеціальні кошички з лози і кукурудзи, дзбанки, відерка і ще багато іншого.

Чин освячення води провели Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир та Єпископ-помічник Кир Йосафат. Після освячення священики пройшлися по площі і окропили йорданською водою вірних. 

Ті франківці, що хотіли додати у свою посудину води з чанів, у яких освячували владики, вистроїлися в чергу, а працівники собору кожному наливали воду.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.01.2017 11:09