Христина Соловій представить франківцям новий альбом "Любий друг"

news-image: Христина Соловій представить франківцям новий альбом "Любий друг"
26 жовтня в 19:00 в Івано-Франківському театрі імені Івана Франка відбудеться презентація нового альбому Христини Соловій.

Це перші концерти співачки після річної перерви, яку вона взяла на запис платівки. Реліз носитиме назву “Любий друг” та присвячений особистим історіям співачки.

"Любий друг - ліричний герой альбому. Його душа переходить в іншу людину у кожній пісні. А сам він - моя споріднена душа. Ми з ним зустрічаємось у житті, у книгах, у кіно. І, врешті решт, він залишається в моїх піснях. Як спогад на згадку", - розповідає Христина Соловій.

На хвилі успіху хіта “Тримай” Христина відразу почала працювати над авторськими піснями і вперше анонсувала вихід авторського альбому ще восени 2016 року. Ті, хто чекає нових аранжувань народних пісень - будуть здивовані, в цьому і полягає інтрига - платівка відкриє зовсім нову Христину Соловій.

"Є море народних пісень, які б я хотіла ще записати. Але зараз відчуваю, час презентувати свою творчість. Для мене було відкриттям, що я можу писати пісні. Це змінило моє життя. Я зрозуміла, що хочу видати альбом своїх пісень, коли побачила таку емоційну реакцію людей саме на мою авторську творчість. Вихід альбому переносився щонайменше 5 разів. Поки я не буду впевнена у саунді та аранжуваннях, - я зірву всі дедлайни", - розповідає співачка.

Музичні видання вже назвали вихід нової платівки Христини однією із головних інтриг української великої сцени, а шанувальники атакують питаннями щодо дати релізу. Окрім внутрішньої перебудови та переосмислення, Христина наважилася на дуже важливе рішення в житті - змінити склад музикантів. Ще у березні співачка оголосила про пошуки в своїх соц.мережах. Зараз з новим складом закінчує роботу над альбомом, а влітку виступила на більшості українських фестивалів в якості хедлайнера сцен.

Роботу над новим альбом Христина розпочала ще у 2016 році і за словами самої співачки, результат її розчарував. Тому в підсумку вийшов лише сингл «Хто, як не ти». До речі в новому альбомі співачка презентує цей сингл в абсолютно новому звучанні.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.10.2018 20:52