Калушанка хоче позмагатися за корону «Miss Travel Ukraine»

news-image: Калушанка хоче позмагатися за корону «Miss Travel Ukraine»
23-річна калушанка Вікторія Куришко бере участь у відбірковому турі конкурсу «Miss Travel Ukraine».

Гасло дівчини — "Сміливі завжди мають щастя!", інформують "Вікна".

Вікторія Куришко любить подорожувати, і це не дивно, адже працює в одній із туристичних  фірм Калуша. На сайті конкурсу дівчина пише:

"Щаслива займатись справою, яка дозволяє розвиватись, подорожувати, а головне дарувати емоції людям. Туризм — це не робота, це стиль життя. І пам’ятаємо: відкриваючи світ, ми відкриваємо себе!".

Основною місією конкурсу «Miss Travel Ukraine» є розвиток туризму в Україні та визнання краси жінок, які працюють у туристичній сфері.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, дівчата повинні працювати в туристичній сфері та/або авіакомпанії і/або на підприємствах готельного комплексу не менше шести місяців станом на 5 березня 2018 року.

З цього часу учасниці реєструються і заповнюють профілі на сайті конкурсу. Голосування розпочалося з 19 березня і триватиме до 2 квітня.

20 дівчат стануть учасницями фіналу, який відбудеться в травні, за традицією — за кордоном. Фіналістками стануть 15 учасниць, профілі яких отримали найбільшу кількість голосів в результаті відкритого голосування на сайті конкурсу, 1 учасниця, профіль, якій зібрав найбільшу кількість репостів в Facebook, та 4 учасниці — вибір почесного журі.

Кожну з фіналісток чекає звання Miss і подарунки, але тільки одна стане володаркою головного призу — корони Miss Travel Ukraine 2018 і 5000 доларів, обіцяють організатори.

Проголосувати за калушанку Вікторію Куришко можна тут.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.03.2018 22:43