Кілька франківських перевізників капітально відремонтували свої маршрутки

news-image: Кілька франківських перевізників капітально відремонтували свої маршрутки
Капітально-відновлювальний ремонт або коли нове життя отримують старі маршрутки.

Щоб продовжити ресурс автобусів, надавати якісні послуги перевезення пасажирів на маршрутах №23, №29, №31 перевізником у липні проведено капітальний ремонт транспортних засобів. У серпні заплановано ремонт ще двох автобусів. Про це повідомляється на сторінці УТІЗ в соцмережі.

Фахівці підприємства ТзОВ «Західтехцентр» під час реконструкції провели капремонт двигуна, замінили частини каркасів, покриття підлоги в салонах, встановили нові сидіння та чохли. Також нанесено антикорозійну мастику на внутрішні частини каркасів та пофарбовано кузова.

Капремонт не є дешевим. Ремонт двох автобусів: матеріали для зварки, метал, профіль та зварювальні роботи обійшовся 46 000 грн., капітальний ремонт салону + чохли – 25 тис.грн., фарбування автобусів (матеріал + робота) 30 000 грн. Після капремонту автобус зможе відпрацювати ще чотири-п’ять років.

Недавно кілька одиниць транспортних засобів було капітально відремонтовано перевізниками, які надають послуги перевезення пасажирів на маршрутах №26, 32, 34, 39. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.08.2018 07:00