Кінолог з Прикарпаття зі службовою собакою Альмою здобули першість у змаганнях у Дніпрі

news-image: Кінолог з Прикарпаття зі службовою собакою Альмою здобули першість у змаганнях у Дніпрі
Третій відкритий Чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками проводився під патронатом Національної поліції України. В змаганнях брали участь 36 учасників з різних областей України разом зі своїми улюбленцями, серед яких і поліцейський - кінолог з Івано-Франківської області Тарас Кавацюк зі службовою собакою Альмою.

Змагання відбувалися упродовж трьох днів. За цей час кінологи продемонстрували здібності та навички своїх службових собак у подоланні смуги перешкод, пошуку людей, стріляних гільз та інших предметів, затримували умовного порушника, виконували комплекс розшукових вправ та зі спеціальної підготовки службових собак, інформує прес-служба нацполіції в області.

Усі учасники показали не лише гарні результати, а й добру фахову підготовку службових собак. Та все ж перше місце у змаганнях із своєю підопічною виборов старший інспектор Кінологічного центру ГУНП в Івано-Франківській області Тарас Кавацюк, набравши у підсумку 391 бал із 400 можливих. 

На Прикарпаття лейтенант поліції повернувся з п’ятьма кубками, грамотами та медалями.

«Здобути перше місце у змаганнях на Чемпіонаті з багатоборства з кінології для нас дуже почесно. Такий успіх є добрим стимулом працювати далі, аби й наступного року посісти призові місця. Вдячні організаторам за такий високий рівень заходу та досвід, який отримали спілкуючись із колегами» - зазначив старший інспектор-кінолог Тарас Кавацюк.

Про належний рівень підготовки у змаганнях висловився заступник начальника кінологічного центру прикарпатської поліції Руслан Третяк, запрошений на Чемпіонат в якості судді.

«Наша службова собака Альма на таких змаганнях уже вдруге. Перший досвід у змаганнях вона здобула минулого року на Закарпатті, посівши 11 місце. Ми врахували та проаналізували допущені помилки і працювали. Але відверто скажу, що перше місце на загальнодержавних змаганнях, за рік підготовки для нас самих не очікувано, але це дуже факт. Нам дуже приємно і ми раді такому успіху. Зараз навчаємо ще одного собаку, який разом із Альмою представлятимуть Прикарпаття на всеукраїнському чемпіонаті уже наступного року» - зазначив Руслан Третяк.

А поки що Тарас та його підопічна у відпустці.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.08.2018 23:01