Кого з прикарпатців не торкнеться четверта хвиля мобілізації. Інфографіка

news-image: Кого з прикарпатців не торкнеться четверта хвиля мобілізації. Інфографіка
Нова хвиля мобілізації розпочнеться вже після новорічних свят – 20 січня.

За попередніми підрахунками, планується призвати близько 50 тис. чоловік, інформує Слово і Діло. Але кого з прикарпатців не торкнеться четверта хвиля мобілізації? Відповідь на це запитання в інфографіці нижче.

44bbc429d0a674840f918b5484dd7983[1]


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.01.2015 06:26



TUPOI
15.02.2015 08:22
Ugolovchyna tozhe prydatna ? -a i sche jak ! ?
гуцул
07.01.2015 12:48
А чому вихідці з Донбасу мають жирувати в Карпатах,а наших хлопців кидають у мясорубку,чому за Іловайськ не полетіла жодна генеральська голова,
громадянин
05.01.2015 07:51
По інтернету і телевізору всюди інформація, щ призвуть тільки тих хто маэ військову спеціальність і служив, або маэ воэнну кафедру, то що знову щось мутять? На цей раз не вийде людей обдурити. Мобілізація у вигляді безпридэла де беруть всіх підряд привиде до ще одніэі революціі.
Загнобатор
05.01.2015 07:40
Маланское кодло угандонит пацанов,за свое бабло всех в мясорубку!!! Конченые киевские суки!!!
харьков
05.01.2015 07:40
да, погибать за эту страну, которая 20 лет постоянно гнобит своих жителей, смысла очень мало...даже за те обещанные девальвирующие гривни, которых напечатают, чтоб всем жадным хватило...и рашка повела себя как простой бандит, тоже мне великая срань....
Штірліц
05.01.2015 07:37
І все? А державні службовці органів виконавчої влади? Тобто весь уряд йде на фронт?
каракурт
05.01.2015 07:30
КОГДА УЖЕ ДО МОБИЛИЗОВАННЫХ ДЕБИЛОВ ДОЙДЕТ ЧТО ОНИ НЕ ТАМ ВОЮЮТ -НАДО ИДТИ НА КИЕВ И РАЗГОНЯТЬ ВЕРХОВНУЮ РАДУ И ПРАВИТЕЛЬСТВО - ЭТО ГЛАВНОЕ ЗЛО ДЛЯ СТРАНЫ - ОДНО ВОРЬЕ УБЕЖАЛО -ДРУГОЕ ЗАНЯЛО МЕСТО - ГАВНО ЕБАННОЕ ПОМЕНЯЛИ НА ПОНОС СУЧИЙ
не пойду!!
05.01.2015 07:23
а,зачем туда идти ,там же войны нет!!перемирие!!
каракурт
05.01.2015 07:22
ЛОХОТРОН В КАПИТАЛИСТИЧЕСКОЙ СТРАНЕ -ГДЕ ЗА ВСЕ НАДО ПЛАТИТЬ -ЕЩЕ + НАДО ОТДАВАТЬ КАКОЙ ТО ДОЛГ ПЕРЕД РОДИНОЙ -УРОДИНОЙ -КОТОРАЯ ХУЖЕ ЗЛОЙ МАЧЕХИ ОТНОСИТСЯ К СВОИМ ГРАЖДАНАМ
Солдат
05.01.2015 07:16
Так что же, депутаты, судьи, министры - всех призовут? Или они по состоянию здоровья не пригодны?
tacc
03.03.2015 17:09
да, погибать за эту страну, которая 20 лет постоянно гнобит своих жителей, смысла очень мало...даже за те обещанные девальвирующие гривни, которых напечатают, чтоб всем жадным хватило...и рашка повела себя как простой бандит, тоже мне великая срань....