Конфліктна дитина: На Прикарпатті зі школи виганяють хлопчика, бо він вдарив однокласницю

news-image: Конфліктна дитина: На Прикарпатті зі школи виганяють хлопчика, бо він вдарив однокласницю
У Долинській ЗОШ №4 розгорнувся скандал: четвертокласника виганяють зі школи через те, що він побив однокласницю.

Мама хлопчика Наталія Яремчук розповідає, що інцидент трапився ще минулого тижня. В той момент вчительки у класі не було.

«Наступного дня я прийшла в школу разом з сином, де в класі були й батьки дівчинки, яку ніби то вдарив мій син. Вона заявила, що або я заберу свого сина зі школи, або вона переведе свого старшого сина, як мама наголосила медаліста та молодшу доньку геть», - розповідає мама.

Наталія наголошує, що немає такого щоб її син бив когось чи знущався з когось.

«Завуч у класі перед Женею сказав: ти насолоджуєшся тим, що надаєш тілесних ушкоджень іншим, я бачу по тобі, що тобі подобається бити інших. А мама дівчинка добавила: сьогодні він копнув когось, а на другий день накинеться з ножем», - пригадує жінка.

За її словами, після таких слів у хлопчика трапився нервовий напад. А директор школи В. Воробець наполягає на тому, щоб матір забрала дитину з школи.

Водночас заступник директора з навчально-виховної роботи І. Волощук пригадує, що Євгена перевели до їхньої школи з гімназії-інтернату, і до цього часу неодноразово батьки інших дітей зверталися через неадекватну поведінку цього хлопчика. 

"Уже півтора року нервовий зрив у більшості дітей та їх батьків від цієї дитини і нікого це до цього часу не цікавило. Конфлікти та побої відбуваються регулярно. Мама на контакт з батьками не йде, на жодні батьківські збори не з"являєтьсь. Якщо ця ситуація на пряму не зачипила мою дитину, то це не означає, що я буду мовчати. Мене обурюють слова мами, як жінки, про те що він б"є дівчат за словесну образу, хача від самої дитини страшна ненормативна лексика не тільки в сторону дітей, а й до педагога була в моїй присутності. Школа - це в першу чергу навчальний заклад, а не виховна колонія. Школа зобов"язана навчати, а не виховувати, та вирішувати такі конфлікти", - зазначають у коментарях до відео батьки.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.10.2017 20:42