Контрабандист, якого розшукує СБУ, виявився братом франківського депутата

news-image: Контрабандист, якого розшукує СБУ, виявився братом франківського депутата
Сьогодні, 2 жовтня Служба безпеки України оголосила про розшук жителя Івано-Франківська Мерінова Чеслава Олександровича.

33-річного Чеслава Мерінова підозрюють в контрабанді наркотичних засобів в особливо великих розмірах.

У вересні правоохоронці затримали дилера, який постачав для Мерінова  «Subutex». Пізніше в його будинку в Опришівцях провели обшуки, де виявили значну кількість наркотиків: невелику плантацію коноплі, ще близько трьох кіло сушеної та насіння для майбутнього урожаю. А також - 23 тисячі євро. Втім, тоді затримати Чеслава Мерінова правоохоронцям не вдалось. 21 вересня його оголосили в розшук.

За джерелами Бліц-ІнфоЧеслав Мерінов є троюрідним братом депутата івано-франківської міської ради від фракції "УКРОП" Віталія Мерінова. Слід зауважити, до Віталія Мерінова правоохоронці ніяких претензій не мають.

Кореспондент Бліц-Інфо намагається взяти коментар з цього приводу у Віталія Мерінова та з'ясувати, чи відому депутату про місцезнаходження Чеслава.

Як відомо, обранець від “УКРОПу” Віталій Мерінов раніше вчинив корупційне правопорушення, яке стосується конфлікту інтересів. А саме, голосував за виділення бюджетних коштів громадській організації “Спільними зусиллями”, яку він очолює. На реалізацію проекту “Реалізація художньої студії “Крилаті мрії” ГО отримала фінансування в розмірі 24 тисячі 912 гривень.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.10.2017 13:35