Красуня з Франківська роздяглася перед камерами і потрапила у фінал "Модель XL"

news-image: Красуня з Франківська роздяглася перед камерами і потрапила у фінал "Модель XL"
Напередодні на каналі 1+1 вийшов новий випуск реаліті-шоу "Модель XL". У проекті залишилось лише п'ятеро дівчат, які за крок до перемоги прагнуть якнайкраще показати себе та відвоювати своє місце у фіналі у конкуренток.

З них лише 3 отримають квиток до фіналу, серед яких і 23-річна франківчанка Марія Павлюк. У цьому випуску дівчата взяли участь у найвідвертішій фотосесії сезону, під час якої позували у стилі ню, пише Бліц-Інфо.

У декого з дівчат перед новими випробуваннями здаватимуть нерви.  Втім, сором’язлива Марія Павлюк, для якої вкрай важлива думка чоловіка, таки ризикне роздягнутися перед цілою країною. 

"Для мене Маша - це людина-загадка у цьому проекті. Я б ніколи не подумав, що вона увійде до п'ятірки фіналісток. Але кожне нове завдання вона робила на відмінно. У цьому проекті вона розкривалася наче бутон троянди. Для мене це дівчина, яка сама себе зробила", - говорить Андре Тан.

Потім учасниці перевтілились у лісових мавок та стали частиною справжньої містичного дійства. Одягнувши ексклюзивні українські вбрання та граючи свою роль у театралізованій постановці, вони дефілювали босоніж серед столітніх дубів у нічному лісі.

Розшиті плахти, сорочки та кожухи доповнюватили вінки з польових трав та квітів, створені вручну майстрами на замовлення команди стилю проекту «Модель XL». Цікаво, що вага вінків іноді досягала 5 кг, а розмір – до 1 метру в діаметрі.

"Для того, щоб вдало пройти цей конкурс, потрібно зрозуміти свій образ, перевтілитись, перетворитися на лісову мавку", - коментує Катя Осадча.

Відтак, за підсумками трьох випробувань красуня з Івано-Франківська Марія Павлюк потрапила у фінал шоу "Модель XL".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.12.2017 10:27