Любов Загоровська презентує нову книжку в Івано-Франківську

news-image: Любов Загоровська презентує нову книжку в Івано-Франківську
У четвер, 15 березня, в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка (вул. Чорновола, 22) відбудеться презентація книжкової новинки від Любові Загоровської.

«Коли були ми…» – це веселі історії про тих, чиє дитинство припало на 80-90-ті роки. Вони точно впізнають себе або ж своїх друзів у героях цього роману. Початок презентації о 18.00, модератор – Людмила Лінник.

За словами Любові Загоровської, книга «Коли були ми…» перенесе читача у період дитинства без інтернету, комп’ютерів, мобільних телефонів та планшетів. У часи, коли дитячі роки сповнені неймовірною кількістю кумедних пригод. Де є справжні друзі, з якими можна поглянути в очі найбільшим страхам.

«Це не ностальгічна книжка, у ній немає суму за часами, які минули, – розповідає авторка. – Але дорослі точно усміхнуться, читаючи про пригоди трьох невгамовних шибеників, а діти зможуть уявити собі своїх батьків маленькими і довідатися, як же росли і розважалися ті, хто зараз видається дорослими і поважними особами».

Більше про книжку https://starylev.com.ua/koly-buly-my


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.03.2018 18:00