Маленькій Соломійці з Франківська потрібна допомога, щоб поїхати на обстеження в Ізраїль

news-image: Маленькій Соломійці з Франківська потрібна допомога, щоб поїхати на обстеження в Ізраїль
Маленька Соломійка Хемій у трьохмісячному віці була направлена на обстеження, під час якого було встановлено невірний діагноз та призначене лікування, після якого дитина почала завмирати і у дитини стався параліч лівої сторони.

З допомогою волонтерів з Данії дівчинка потрапила у Чорнобильську лікарню Львова. Після обстеження встановлено діагноз - симптоматично епілептичний синдром, ураження ЦНС медикаментозно.

"Приступи продовжувались надалі. Шукаючи допомоги натрапили на волонтерів Києва, завдяки котрим потрапили на Українську біржу благодійності. Завдяки їм ми у вересні потрапили на обстеження у Ізраїлі...де нам встановили точний діагно - дитяча мігрень, яка проявляється після 6-12-років. Через медикаменти у Соломійки вона проявилася у 3,5 місяців. Під час приступу у дитини проявляється сонливість, сильна рвота, дитину паралізує на одну сторону і триває цей жах для дитини від 5 до 9 годин", - розповідає мама.

Після курсу голкотерапії, дитині потрібне повторне обстеження в клініці Ізраїлю.
Соломійка стоїть на обліку в одній із клінік Ізраїлю.

"Просимо небайдужих людей про допомогу у зборі коштів згідно рахунка та на житло, є благодійник який компенсує переліт в обидві сторони .. так як самотужки ми не спроможні допомогти нашій донечці так як ми багатодітна сім'я. Надіємося на Вашу підтримку та взаєморозуміння",- написала мама Соломійки Оксана.

Реквізити: 
номер картки отримувача 4731 2171 0251 5010
отримувач Хемій Оксана Степанівна 
Банк отримувача Приват Банк 
МФО 305299 
Р/р 29244825509100


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.09.2017 20:03