Майбутні льотчики з Харкова складають держіспити в Івано-Франківську

news-image: Майбутні льотчики з Харкова складають держіспити в Івано-Франківську
Сьогодні, 24 вересня, на базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації командувач повітряних сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов перевірив рівень підготовки випускників п’ятого курсу льотного факультету ХНУПС

Про це Бліц-Інфо повідомили у прес-службі повітряного командування «Захід».Зокрема, перевірці підлягали їх практичні уміння, навички в техніці пілотування, навігації на середніх та малих висотах на літаку МіГ-29.

Під час складання іспиту майбутні аси  виконали практичні польоти з відпрацюванням усіх визначених вправ. Також серед членів екзаменаційної комісії були присутні: заступник Командувача Повітряних Сил з авіації – начальник авіації генерал-майор Андрій Ярецький та заступник начальника авіації авіації командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Сергій Голубцов.

За словами командування, випускники демонструють високі результати.  

«З впевненістю можу сказати, що усі молоді льотчики отримали необхідні професійні навички. Тому, окрім глибоких знань літаків, майбутні офіцери  морально підготовлені й до виконання завдань за будь-яких умов», — додав генерал-полковник Сергій Дроздов.

Так співпало, що в день складання державного іспиту випускниками, командувач мав нагоду привітати особовий склад Івано-Франківської бригади тактичної авіації з черговою річницею від дня створення. Крім того, він особисто нагородив кращих військовослужбовців  грамотами та подяками.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2018 21:39