Майже "Арсенал": В Івано-Франківську стартував книжковий фестиваль

news-image: Майже "Арсенал": В Івано-Франківську стартував книжковий фестиваль
Сьогодні, 24 травня, в обласній універсальній бібліотеці імені Івана Франка відбулось урочисте відкриття книжкового фестивалю «Слово».

Протягом трьох днів мешканці міста та області матимуть змогу познайомитися із книжковими новинками, зустрітися із авторами та взяти участь у засіданнях «круглих столів». Заходи фестивалю також заплановані 25 травня в місті Долина, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Таке дійство проводиться вперше, проте організатори мають надію, що він стане традиційним.

"Назва фестивалю "Слово" придумана для того, щоб звернути увагу на слова, заглибитись у них. Ми на фестиваль запросили понад 18 видавництв із всієї країни, крім того приїхав ряд авторів, які будуть представляти свої книги",- розповідає один із організаторів Владислав Сукенник.

Ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда наголошує на тому, що молодь перестає читати, а такі заходи добрий крок для того, щоб зацікавити молодих людей. 

Як розповів начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта, фестиваль дає можливість поширювати нашу друковану продукцію та показує людям, що сучасна  українська література варта уваги.

До теми: Сьогодні у Франківську стартує книжковий фестиваль "Слово".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.05.2018 14:14