Мешканці франківського будинку перемогли у конкурсі і замінили мережу водопостачання

news-image: Мешканці франківського будинку перемогли у конкурсі і замінили мережу водопостачання
Проекти переможців Міського конкурсу розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства продовжують реалізовувати проекти.

У результаті перемоги у цьогорічному конкурсі проектів та програм ОСББ «Молодіжне-45» здійснило заміну підвального розгалуження водопостачання, йдеться на сайті міської ради.

Проблема зношених мереж у будинку стоїть уже давно. Як розповіла голова ОСББ Тетяна Крохмалюк – до часу створення об`єднання мешканці будинку звертались у різні інстанції комунальних установ міста, однак результат принесла тільки самоорганізація.

«У цьому році через співфінансування з міською радою вдалось замінити мережі водопостачання, у наступному році планується привести до ладу і каналізаційні мережі будинку. Так, крок за кроком мешканці вирішують давно наболілі проблеми будинку», - говорить секретар міської ради Оксана Савчук.

Також, за підтримки депутата міської ради від округу, зараз поруч будинку тривають завершальні роботи зі встановлення спортивного майданчика. Вже незабаром тут кожен матиме змогу гартувати своє здоров`я.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.06.2018 21:36