Мешканка Івано-Франківська нарікає на жахливі умови у дитячій лікарні

news-image: Мешканка Івано-Франківська нарікає на жахливі умови у дитячій лікарні
Пліснява, стара плитка та запах каналізації. Мешканка Франківська нарікає на жахливі умови у міській дитячій лікарні.

Світлини другого поверху лікарні мережі Facebook виклала Аня Тимків. Жінка розповідає, що зробила їх у вівторок, 14 серпня.

«Це просто жах... Досі не можу прийти до себе. В яких умовах лікують наших дітей? Перший раз потрапила з дитиною в лікарню. Умови — просто жах. Ремонт робили, напевно, ще 20 років тому. В палаті, де лікують дітей, стіни з грибком, чорні... Це неправильно, погодьтесь, так не повинно бути... В туалеті жахливий запах каналізації. Кухня...В мене немає слів... Плитка ще за прадіда. Як мама з хворою дитиною на руках має гріти на совдепівській електричній плитці їжу? Хіба немає можливості поставити по одній мікрохвильовці на відділ?», - обурюється франківка.

За її словами, єдине, що в палатах нормальне — це вікна і ліжка. Аня Тимків впевнена, діти не повинні лікуватися в таких умовах.

«У дворику на території лікарні, де гуляють діти, асфальт залатаний, ходити нормально неможливо, скрізь горби. Особисто моя дитина спотикалась і падала на кожному кроці. На території лікарні немає жодної качелі. Лише чотири лавки і дореволюційна альтанка», - підсумовує мешканка Івано-Франківська.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.08.2018 07:01