Міхалець пояснив, чому франківські патрульні довго їдуть на виклик

news-image: Міхалець пояснив, чому франківські патрульні довго їдуть на виклик
Сьогодні, 17 серпня, очільник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець втретє провів зустріч за кавою з представниками ЗМІ та громадськості.

Протягом години начальник патрульної поліції відповідав на запитання, що цікавлять франківців. Зокрема, прокоментував  привітання патрульними колеги у день його весілля. Тоді поліцейські приїхали до ресторану з сиренами та світловими сигналами. 

Також розповів,  чи має квартиру в Івано-Франківську і яке багатство нажив за минулий рік.

Водночас, Міхалець прокоментував випадок з громадським активістом Тарасом Случиком. Як відомо, він поскаржився в мережі на дії патрульних, що зупинили його без вагомих причин вночі та хотіли перевірити вміст рюкзака. При цьому, тон розмови не відповідав статуту.

"Якщо особа викликає підозру, то патрульні можуть зупинити, представитись та поспілкуватись. Саме такі превентивні заходи допомагають виявити громадян, що переносять незаконні предмети чи наркотики. Прошу франківців адекватно реагувати на такі зупинки, бо це не займає багато часу, але інколи допомогає виявити злочинця. Щодо конкретно цієї ситуації, то з патрульним проведена профілактична бесіда. Може він десь не стримався, але так більше робити не буде", - підкреслив поліцейський.

Дмитро Міхалець також пояснив, чому патрульні інколи довго їдуть на виклик. За його словами, щотижня до них надходить приблизно 1100 викликів.

"Якщо багато викликів, то змушені обирати пріорітетніші - грабежі, бійки чи інше. На добу є кілька таких періодів - коли викликів надходить багато і одночасно. На жаль, зараз в Івано-Франківську є брак патрулів. Потрібно збільшувати. Але це не залежить від нас, а від керівництва Нацполіції. Вже незабаром буде оголошено добір, тож надіємось, що кількість патрулів збільшиться, але все таки несуттєво. Адже набиратимуть перш за все на область", - зазначив правоохоронець.

За словами Міхальця, наразі з поліції пішли 32 людини, що дорівнює приблизно 8% від загальної кількості патрульних. 18 з них перевелися до інших підрозділів, ще двох звільнили через дисциплінарні порушення. Щодо чотирьох патрульних, які стали учасниками ДТП на Івасюка, то їх відсторонено від роботи.

"Після завершення розслідування когось буде звільнено, когось - притягнено до дисциплінарної відповідальності. Ми нікого не покриваємо". - зазначив Дмитро Міхалець

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.08.2017 19:13