Місто забере у СТЕК частину будинків: У котельні вже завершують роботи

news-image: Місто забере у СТЕК частину будинків: У котельні вже завершують роботи
Прискореними темпами виконуються роботи з модернізації котельні, що на вулиці Хриплинській, 11 (на території «63 Котельно-зварювального заводу»).

Як повідомляло Бліц-Інфо, частину будинків, які обслуговує СТЕК передадуть Теплокомуненерго. Тож саме ця новозбудована котельня буде забезпечувати теплом багатоповерхові житлові будинки, що розташовані на вулицях Нова, Незалежності, а також дитячий садочок та ЗОШ №15.

Тут вже повністю виконано роботи з прокладання нової тепломагістралі діаметром 219 мм у своїй підземній та наземній частинах та заведено її до приміщення котельні.

У машинному відділенні приміщення котельні вже змонтовані два нові сталеві водогрійні газові котли КСВ 2,0 теплопродуктивністю 2 МВт кожний. Подача палива в котел здійснюватиметься за допомогою італійських пальників «RIELLO», які зарекомендували себе, як надійні і високоефективні. Також здійснено прив’язку котлів до газової та водяної магістралей. На цьому тижні розпочалися роботи з прив’язки обладнання до електропостачання, а також монтаж та налагоджування систем автоматизації.

На ділянці хімводоочистки вже змонтовано два мережеві насоси і нині виконуються роботи з прив’язки їх до водомережі, а також монтаж решти обладнання хімводоочистки та підготовки води.

Як повідомляють у прес-службі ТКЕ, основний обсяг робіт планується завершити наприкінці наступного тижня.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.02.2018 20:33