"Мої батьки - енергетики": в Івано-Франківську відбувся літконкурс для дітей

news-image: "Мої батьки - енергетики": в Івано-Франківську відбувся літконкурс для дітей
У вівторок, 9 січня в "Прикарпаттяобленерго" відбулося свято для юних письменників серед числа дітей працівників компанії. Всі вони стали учасниками літературного конкурсу, ініційованого енергетичним підприємством, під назвою «Мої батьки - енергетики».

В урочистостях з нагоди відзначення учасників літературного конкурсу "Мої батьки - енергетики" прийняло участь близько 30 дітей з 17 районів Івано-Франківської області та міста.

Спочатку юним талантам провели пізнавальну екскурсію підприємством та музеєм енергетики. А от поділитися секретами створення художніх шедеврів на свято завітала відома письменниця Ольга Деркачова, яка провела захоплюючий майстер-клас з написання есе.

На завершення, діти долучилися ще й до творчого handmade майстер-класу, де під егідою талановитих працівників компанії навчилися власними руками виготовляти декоративні іграшки, зокрема сову з шишок та фетру.

Поверталися додому діти не лише із забавками власного виробництва, але й з приємними подарунками та почесними грамотами-подяками.

Нагадаємо, що цьогоріч до Дня енергетика, яке працівники енергетичної галузі відзначали 22 грудня, у компанії було проведено літературний конкурс для дітей працівників компанії під назвою «Мої батьки - енергетики». Загалом у творчій ініціативі прийняло участь 34 юних письменнии від 5 до 16 років, які у довільній формі розповідали про своїх родичів, які працюють в АТ "Прикарпаттяобленерго", особливості та складнощі їх професії. За допомогою дитячої художньої творчості було створено узагальнений Професійний портрет енергетика, який став подарунком для працівників компанії до святкування професійного дня.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.01.2018 22:49