Молодий франківець намагався провезти у запасці контрабандні цигарки

news-image: Молодий франківець намагався провезти у запасці контрабандні цигарки
24-річний чоловік намагався приховати майже 500 пачок сигарет в запасному колесі.

Так, сьогодні 18 жовтня мешканець Івано-Франківська прямував з України до Республіки Польщі через митний пост «Грушів» як водій автомобіля «BMW 525D». Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», інформує Бліц-Інфо з посиланням на ГУ ДФС у Львівській області. 

Під час візуального огляду транспортного засобу у митників виникла підозра про наявність прихованих від митного контролю товарів. Автомобіль було скеровано в спеціально відведене місце для проведення поглибленого огляду.

Під час спільного прикордонно-митного контролю за допомогою технічних засобів в автомобілі було виявлено 480 пачок сигарет з акцизними марками України. Їх заховали у спинках обох передніх сидінь автомобіля, за декоративною обшивкою та у запасному колесі. Доступ до сигарет став можливим внаслідок демонтажу декоративної обшивки із спинок сидінь та розбортування запасного колеса.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 ст.483 Митного кодексу України. Сигарети вилучено. Справу скерують до суду.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.10.2018 16:30