Молодий прикарпатець пережив електротравму силою в 10 тисяч вольт

news-image: Молодий прикарпатець пережив електротравму силою в 10 тисяч вольт
Прикарпатець Михайло Яневич, родом із Отинії, отримав електротравму силою в 10 тисяч вольт, але вижив і продовжує боротися.

Історію мужнього чоловіка виклав у мережі Фейсбук відомий пластичний хірург Ростислав Валіхновський

"Це незвичайний пацієнт. Його незламність, мужність та сила духу може бути прикладом для інших. Михайло отримав електротравму силою в 10000 Вольт, опіки 63% шкіри, але не зламався, не поступився відчаю. Я дуже вдячний програмі Олексія Суханова «Говорить Україна», що звернула увагу на Олексія та безмежно радий, що маю змогу допомогти Михайлу", - написав медик.

У медичному центрі Валіхновського вже розпочали серію благодійних операцій серед яких 7 видів хірургічних втручань: підготовка руки до протезування; відновлення функціональності правої кисті та пальців; відновлення естетики лівої вушної раковини; формування мочки правого вуха; усунення деформації зовнішнього кута лівого ока; за допомогою методики вирощування власної шкіри видалять рубцевий масив на голові; а також проведуть операцію з видалення рубцевого масиву в лівій частині тулуба.

"Загальна вартість лікування становитиме близько 40 000$, але наша команда проведе лікування безкоштовно. Результат реконструктивних операцій можна буде оцінити вже за рік. Його історія – це приклад для всіх українців безмежної сили духу, незламності та віри в краще. Спільними силами з небайдужими ми завершимо розпочату справу", - запевнив лікар.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.08.2017 12:25