Монографію про ядерну безпеку України презентували у Франківську

news-image: Монографію про ядерну безпеку України презентували у Франківську
Сьогодні, 13 грудня в Івано-Франківську презентували колективну монографію «Ядерна безпека: національний та міжнародний вимір»

Як розповів кореспонденту Бліц-Інфо співавтор монографії, завкафедри міжнародного та адміністративного права Юридичного інституту ПНУ Володимир Розводовський, у монографії дослідили ядерну безпеку в національному та міжнародному вимірі.

"В монографії дослідили сучасний стан, щодо ядерної безпеки в нашій незалежній державі і ситуацію, що виникла з Російською Федерацією: зокрема окупація східних областей та анексія Криму. Ми простежуємо в політикумі та ЗМІ, що можливий фактор використання ядерної зброї нашим сусідом. Тож у цій монографії ми дослідили, що треба робити, щоб цього не допустити, та щоб ядерна безпека гарантувала права і свободи людини", - каже Розводовський.

Науковець також переконаний, що навіть у питанні АТО, треба не сподіватися на Мінські домовленості, а вимагати виконання Будапештського меморанду. Адже саме за ним Україна відмовилась від ядерної зброї, а взамін отримала гарантії захисту і цілісності кордонів від Росії, Британії та США.

Як зауважує директор навчально-науково інституту Валентина Васильєва, випуск книжки для інституту є досить дорогим задоволеням. Тож вони дуже вдячні голові облради Олександру Сичу за сприяння у виданні такої важливої монографії.

"Питання ядерної безпеки в світі на сьогодні є дуже актуальним. Попри соціальне сприйняття цієї проблеми в книжці також піднімається юридичний аспект ядерного питання. Окрім того, автори висловили своє бачення, щодо можливих наслідків для екології та виживання людства, в разі ядерної війни", - розповідає директор.  


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.12.2017 16:06