Ми не дозволимо будувати: Мешканці Пасічної виступили проти двох багатоповерхівок

news-image: Ми не дозволимо будувати: Мешканці Пасічної виступили проти двох багатоповерхівок
Сьогодні, 18 червня мешканці будинків прилеглих до школи №24 виступили проти забудови єдиної зеленої зони в цьому районі.

Тож обурені мешканці вулиць Хіміків і Тролейбусна зібралися в залі школи, щоб поспілкуватися з представниками забудівника, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами місцевої мешканки Тетяни Башури, для людей початок будівництва став несподіванкою, адже коли вони купували кварити, їм обіцяли зелену зону.

"Минулого тижня ми дізналися, що наша зелена зона буде забудовуватися. Це буде два десятиповерхові будинки. Тобто зеленої зони і скверу не буде. Ми очікуємо від цієї і наступної зустрічі, що зможемо зберегти цей зелений острівець для наших дітей",- каже жінка.

Натомість керівник відділу продажу компанії "Вертикаль" Олена Медічак повідомила, що земельна ділянка належить СБУ з 2012 року.

"У нас 9 січня був складений договір з СБУ про будівництво. Ми отримали містобудівні умови та обмеження для нового будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями господарського призначення. Є два будинки по два під'їзди",- пояснив юрист будівельної компанії Андрій Сендецький.

Водночас місцевий мешканець Віталій поцікавився, яке право має компанія проводити будівельні роботи без громадських обговорень.

"Якщо ми поставимо будівельний паркан, то це ще не будівельні роботи",- відповів Сендецький.

Тоді присутні на зустрічі люди поцікавились чи залишиться дорога і чи будуть збережені санітарні норми. Представники компанії запевнили, що дорога буде. Втім Андрій Сендецький не зміг відповісти на запитання щодо комунікацій для новобудови, мовляв це питання ще не опрацьовували.

"Ви розумієте, що ми не дозволимо тут будувати. Хоч перекривати дорогу не законно, але ви теж вчиняєте незаконно. Скільки квартир ви вже продали? Не боїтеся за свою репутацію?",- почали вигукувати люди з залу.

Керівник відділу продажів не захотіла повідомити скільки квартир у майбутніх будинках вже продано. Але запевнила, що з документам у них все гаразд. 

Водночас екс-депутат обласної ради і мешканець прилеглого до майбутнього будівництва будинку Василь Скрипничук зауважив, що їх будинок знаходиться на території Угринівської сільради, а дозвіл на будівництво давав франківський виконком. А оскільки в будівельної компанії немає дозволів від сільради, може бути кримінальна справа. 

Опісля Скрипничук запропонував мешканцям звернутися до міської та обласної ради з проханням зберегти зелену зону і дорогу на межі Івано-Франківська і Уринова, якою користуються близько 400 людей. Також провести перевірку і розглянути можливість скасування дозволу на будівництво.

На завершення депутат від округу Андрій Строїч запропонував, щоб представники забудівника передали документи ініціативній групі і після їх вивчення зустрілися ще раз. Окрім того до 9 ранку 19 червня забудівник має повідомити ініціативну групу чи готовий тимчасово призупинити підготовчі роботи до вирішення питання.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.06.2018 20:56