На будівництво Галицького мосту привезли перші металоконструкції

news-image: На будівництво Галицького мосту привезли перші металоконструкції
Будівництво мосту на Пасічну виходить на один із найбільш відповідальних етапів – роботу з самою основою.

Зараз працівники "Мостобудівельного загону-112" працюють з металевими конструкціями. А науково-технічний супровід ведуть експерти з інституту імені Патона.

Як пояснив директор «Мостобудівельного загону 112” Сергій Порожнюк, металеві елементи транспортуватимуть на місце будівництва впродовж вересня.

«Наразі вже прибуло 100 тон готових конструкцій: це головні балки та центральні плити. Зараз спільно з експертами з інституту Патона перевіряємо отримані елементи на відсутність будь-яких ушкоджень від транспортування. Загалом до монтажу плануємо приступити орієнтовно через місяць, коли матимемо металевих конструкцій вагою не менше 400 -500 тон», - пояснив Порожнюк. А зараз, за словами директора фірми, тривають не менш важливі роботи – підготовка основи майбутнього мосту.

«Метал приїхав і це значить, що ми переходимо в нову фазу будівництва Галицького мосту. Приємно, що один із найбільш важливих об’єктів міста набуває чітких та конкретних рис. Поступово вимальовується силует нового мосту в Пасічну», - наголосив міський голова Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.09.2018 17:58