На Чорновола, 35 відремонтували під'їзд

news-image: На Чорновола, 35 відремонтували під'їзд
У будинку на вулиці Чорновола, 35 мешканці дбають про своє житло. Вони не бояться брати відповідальність за помешкання. У співфінансуванні з містом тут вдалось реалізувати низку корисних проектів.

Будинок старий, зданий в експлуатацію в 1960-х роках. Щоб тримати його стан у нормі, власники квартир докладають значних зусиль. Голова будинкового комітету пані Людмила розповіла, що кардинальні зміни розпочались ще в 2013 році. Тоді мешканці самі виступили з ініціативою замінити покрівлю і фінансово долучитись до реконструкції. Така ж історія з заміною каналізаційної мережі. Завдяки співфінансуванню реалізували обидва великі проекти, інформує прес-служба МВК.

У 2015 робота продовжилась. Так облаштували прибудинкову територію. Крім того, у будинку повністю замінили електромережу, встановили енергоощадні світильники. Також три роки тому замінили вікна за програмою "Теплий дім", до речі, теж з фінансовою участю мешканців.

Завершальним штрихом ремонтної епопеї стало оновлення під'їзду. Востаннє його ремонтували повністю коштом мешканців. А як тільки місто запровадило програму ремонту під'їздів за співфінансування 50/50, не роздумуючи подали заявку. Сам ремонт тривав близько місяця і тепер громада має прибраний, затишний куточок. У під’їзді встановили нові поштові скриньки. А родзинкою стала імітація віконець, де плиткою виклали морські пейзажі.

«Як на мене, цей будинок є прекрасним прикладом того, як ініціативні мешканці можуть гарні проекти у своєму будинку, дворі. Бо місто завжди готове йти назустріч тому, хто прагне змін. Повинне прийти усвідомлення, як в усій Європі, що відповідальність за своє помешкання несуть, передусім, мешканці», - зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, цього року Марцінків виступив з ініціативою програми ремонту під’їздів. Проекти реалізуються через Муніципальну інвестиційну управляючу компанію на умовах співфінансування.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.06.2018 09:15