На Долинщині підприємці незаконно видобували гравій

news-image: На Долинщині підприємці незаконно видобували гравій
Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області виявила незаконний забір піщано-гравійної суміші з русла заповідної ріки Свіча поблизу с.Княжолука Долинського району.

На місці події виявлено екскаватор, який добував піщано-гравійну суміш та вантажний автомобіль, який здійснював перевезення незаконно добутого ресурсу, пише Бліц-Інфо з посиланням на Державну екологічну інспекцію в Івано-Франківській області 

Державні інспектори з охорони довкілля викликали поліцію. На місце прибули представники поліції та прокуратури. Автомобіль із завантаженою піщано-гравійною сумішшю і екскаватор затримано та поміщено на штрафмайданчик відділу поліції. За зверненням Інспекції Долинським відділом поліції відкрито кримінальне провадження.

Як з’ясувалось під час перевірки, незаконну діяльність здійснювали представники фірми «Долинарайагробут».

Ріка Свіча є об’єктом природно-заповідного фонду, в межах її охоронної зони заборонена будь-яка господарська діяльність.

За результатами перевірки буде розраховано розмір розмір шкоди, завданої довкіллю внаслідок порушення законодавства про природно-заповідний фонд.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.09.2018 05:47