На дорозі Яблунів-Делятин продовжують стелити асфальт

news-image: На дорозі Яблунів-Делятин продовжують стелити асфальт
На замовлення Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області продовжується поточний середній ремонт дороги місцевого значення Яблунів – Делятин.

Додаткові кошти на ці потреби виділив Укравтодор. Попередньо вирівнюючим шаром асфальтобетону зроблено 16 кілометрів автошляху від Заріччя через Ослави в межах Надвірнянського району, інформує прес-служба САД.

Тепер підрядники працюють на Косівщині. В селі Лючки та Середній-Березів влаштовано нижній шар асфальтобетону. Перед тим дорожники відновили кювети, забезпечивши відтік води з дороги.

Підрядна організація поновила роботу 10 жовтня в районі Березова. Влаштовують новий вирівнюючий шар покриття крупнозернистим асфальтобетоном.

Перед тим проводять холодне фрезерування старого асфальтобетонного покриття та регенерацію основи методом холодного ресайклінгу. Змішуючи старий відфрезерований матеріал зі щебенево-піщаною сумішшю С7, цементом і бітумом, роблять міцну бетонну основу, яка забезпечить термін експлуатації дороги на кілька десятиліть.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.10.2018 18:39