На Івано-Франківщині надійшло більше 190 млн грн на допомогу армії

news-image: На Івано-Франківщині надійшло більше 190 млн грн на допомогу армії
За січень-грудень 2016 року платники податків Прикарпатті направили для сприяння обороноздатності України 192,9 млн. грн. військового збору.

Що на 34,7 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді 2015 року. Про це повідомили у відділі податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.01.2017 04:42