На краю області зустріли загиблого на сході прикарпатця

news-image: На краю області зустріли загиблого на сході прикарпатця
Сьогодні, 18 травня, на межі Івано-Франківської та Львівської областей зустріли тіло померлого бійця - Сергія Гундера "Татарина".

"Не вистачає слів, щоб описати горе усієї країни через втрату Героя. З величезним сумом Прикарпаття зустрічає Сергія, котрий їде додому в останній раз, щоб навічно залишитися в місті, яку стало йому рідним", - написала в мережі волонтерка Наталія Долик.

Парастас за воїном відбудеться у неділю, 20 травня о 20:00 год. в Івано-Франківському Будинку смутку. В понеділок, 21 травня, о 10:00 год. в Будинку смутку розпочнеться похорон.

Нагадаємо, у середу, 16 травня, в зоні АТО від ворожої кулі снайпера, що влучила в серце, загинув 41-річний Сергій Гундер "Татарин", військовослужбовець 9-ї роти 93-ї окремої механізованої бригади.

"Татарин" уродженець Харкова, останніх 10 років жив в Івано-Франківську. За власним бажанням став на захист рідної країни, з 2015 р. служив у 93-ї ОМБр, брав участь у боях в Пісках. Згодом отримав важке поранення в руку під час розвідки, отримав інвалідність II групи.

У нього залишилися мати, яка проживає в Харкові, дружина і донечка в Драгомирчанах, а також двоє дітей від першого шлюбу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.05.2018 16:04