На Надвірнянщині горе-мати занедбала семеро малюків

news-image: На Надвірнянщині горе-мати занедбала семеро малюків
Ювенальні поліцейські Прикарпаття наразі налагоджують співпрацю з представниками новостворених об’єднаних територіальних громад краю, які відповідають за забезпечення прав та законних інтересів дітей.

Одними з головних напрямів консолідації зусиль поліцейських і громади є попередження фактів бездоглядності неповнолітніх та їх соціального сирітства, робота з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах і в яких є діти. 

Приміром, старший інспектор ювенальної превенції Надвірнянського ВП Роман Гаврилаш разом з працівниками служби у справах дітей Переріслянської ОТГ днями перевірили умови проживання та виховання дітей в одній з сімей цієї категорії, у якій є семеро діток віком від кількох місяців до 8 років.

Такий візит виявився надзвичайно актуальним, бо 40-річна матір малолітніх хлопчиків та дівчаток, як з’ясувалося, не дбає про їх потреби. У їх помешканні - безлад та антисанітарія, харчування дітей, м’яко кажучи, також не є відповідним потребам маленьких дітей.

Зважаючи на це, поліцейські з представниками ОТГ безпосередньо на місці визначили, що і як слід негайно зробити, щоб покращити ситуацію у цій сім’ї. 

Багатодітну жінку, яка через байдужість довела своїх дітей та оселю, у якій вони мешкають, до такого жахливого стану, поліцейські притягнули до адмінвідповідальності.

Якщо ж вона не змінить свого ставлення до виконання батьківських обов’язків, то може позбутися й батьківських прав на них.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.08.2018 12:08