На Надвірнянщині пройде фестиваль чоловічих хорів та вокальних ансамблів

news-image: На Надвірнянщині пройде фестиваль чоловічих хорів та вокальних ансамблів
П’ятий обласний фестиваль чоловічих хорів та ансамблів присвячений Дню Незалежності України та 75-ій річниці створення УПА відбудеться 27 серпня в Надвірній.

Захід матиме назву «Вознесись, Україно!», який пройде у міському парку ім. Івана Франка. Дійство розпочнеться об 11. 30 год. біля могили Борцям за волю України.

Тут духовенство відправить панахиду за українськими Героями, які полягли за волю рідної землі.  Звідси колона вирушить до парку, де відбудеться покладання квітів до підніжжя каменяра. Тут пройде і пісенне свято. З цієї нагоди в місті провели засідання оргкомітету.

Присутні обговорили програму проведення, сценарій, технічні та організаційні питання. У фестивалі в Надвірну планує приїхати понад 25 колективів з області та один з Чернігівщини, а це більше 400 учасників.

Головна ціль фестивалю – це патріотизм та підняття бойового духу в умовах сьогодення. Показовим та хвилюючим на святі буде те, що звучатимуть виключно чоловічі голоси. Це цінність, яку ми не маємо права втрачати – наголосили організатори.  Основна мета організаторів провести цей захід на високому рівні.
Також у міському парку ім. Івана Франка розгорнуть мистецьку виставку майстрів Надвірнянщини.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.08.2017 17:38