На Прикарпатті й надалі створюватимуть сільськогосподарські обслуговуючі та заготівельні кооперативи

news-image: На Прикарпатті й надалі створюватимуть сільськогосподарські обслуговуючі та заготівельні кооперативи
У сільськогосподарських підприємствах Івано-Франківщини стабілізувалося поголів’я худоби та птиці.
Однак у господарствах населення продовжується тенденція скорочення чисельності поголів’я тварин. Про це йшлося під час виїзної обласної семінар-наради у Городенківському районі.

Зазначалося, що з 1 січня 2018 року завершується дія мораторію на заборону проведення подвірного забою худоби та приймання молока для промислової переробки від особистих господарств населення. Це, на думку керівництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, дасть поштовх для розвитку тваринництва у приватних селянських господарствах. Задля цього наразі варто працювати над створенням сільськогосподарських обслуговуючих  та  заготівельно-збутових кооперативів, організації забійних цехів.

Перспективним, на переконання директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Івана Андріїшина, є розвиток галузі вівчарства та козівництва. Оскільки попит на їхню продукцію останнім часом помітно зростає.

Варто також наголосити на тому, що для підтримки сільськогосподарських товаровиробників із державного бюджету надається фінансова допомога. Зокрема, кошти спрямовуються на розвиток хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників, і догляду за ними, закупівлю племінної худоби, здешевлення кредитів. Частково відшкодовується вартість купівлі складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.09.2017 04:53