На Прикарпаття з візитом завітав Предстоятель УАПЦ

news-image: На Прикарпаття з візитом завітав Предстоятель УАПЦ
Сьогодні на Івано-Франківщину завітав Предстоятель Української автокефальної православної церкви Митрополит Київський та усієї України Макарій.
З цієї нагоди відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука із Предстоятелем УАПЦ Макарієм та Митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Андрієм.

Вітаючи почесних гостей, Олег Гончарук відзначив вагомий внесок релігійних громад і церков у наданні підтримки учасникам антитерористичної операції на Сході держави, збереження єдності та територіальної цілісності країни в сучасних реаліях.

Він також наголосив на важливості об’єднавчих процесів в Українській православній церкві, яка повинна стати основним чинником для консолідації суспільства.

«Ваше служіння Богу та українському народу, Ваші напутні слова є прикладом для наслідування молодому поколінню, - зазначив очільник Прикарпаття. – Зі свого боку хочу запевнити, що обласна влада підтримуватиме ідею єдиної помісної церкви в Україні, всіляко сприятиме налагодженню міжконфесійного діалогу в області».

Під час розмови Предстоятель УАПЦ Макарій поділився думками щодо ролі священнослужителів у житті держави, зокрема, наголосив, що кожен духівник повинен бути не просто українцем, а й палким патріотом рідної землі, завжди дбати про свою державу.

Митрополит також розповів про поїздки у зону проведення АТО, де відвідував поранених бійців і передавав благодійну допомогу військовим.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.02.2018 22:39