На ремонту дороги на батьківщині Бандери досі не виділили 12 мільйонів держсубвенції

news-image: На ремонту дороги на батьківщині Бандери досі не виділили 12 мільйонів держсубвенції
Такий висновок випливає з відповіді Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області сільському голові Середньоугринівської сільської ради, до якого входить село Старий Угринів.

З 1 січня 2018 року автомрбільні дороги загального користування місцевого значення передали на баланс департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, йдеться в листі Служби автомобільних доріг, інформують "Вікна".

Автомобільна дорога Новиця — Середній Угринів увійшла до переліку об'єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету у 2018 році, який Івано-Франківська ОДА затвердила 20 квітня цього року. На ремонт було передбачено 12 млн гривень. Роботи заплановано виконати до закінчення будівельного сезону 2018 року, йдеться в листі Служби.

Проте хто буде виконувати ремонт, невідомо. Адже повноваження Служби автомобільних доріг, як одержувача коштів та замовника робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання доріг завершилися 30 червня 2018 року.

Тому Служба радить сільському голові Середньоугринівської сільської ради звертатися до балансоутримувача дороги — департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.07.2018 09:11