На стадіоні франківського університету розпочинають масштабну реконструкцію

news-image: На стадіоні франківського університету розпочинають масштабну реконструкцію
На стадіоні Івано-Франківського університету нафти і газу розпочались підготовчі роботи з реконструкції основи під нове легкоатлетичне покриття.

За виконанням робіт та фаховим проектуванням стежитимуть фахівці федерації легкої атлетики України та обласної федерації.

В цьому році заплановано здійснити підготовку асфальтної онови з урахуванням усіх вимог ІААФ. А вже у 2018 році планується встановити нове сучасне покриття легоатлетичних доріжок, секторів для метань, стрибків. бігу з перешкодами, розминочної зони, благоустрій території огородження легкоатлетичного ядра. Я

кісне виконання робіт з урахуванням усіх вимог профільної федерації дасть змогу сертифікувати стадіон і отримати третю категорія, а це у свою чергу дозволить Івано-Франківську приймати офіційні чемпіонати України у різних вікових групах і організовувати окремі міжнародні легкоатлетичні змагання.

Звичайно, наступним кроком після сертифікації стадіону буде придбання нового легкоатлетичного обладнання та достатньої кількості легкоатлетичних снарядів для проведення тренувального і змагального процесу. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.08.2017 08:19