На Верховинщині провели Всеукраїнський літній наметовий табір

news-image: На Верховинщині провели Всеукраїнський літній наметовий табір
Канікули - улюблений період всіх дітей. Саме в цей час можна насолоджуватись свободою від обов'язків і правил, радіти життю, спілкуватися із друзями та рідними.

Оздоровчий наметовий табір для дітей та підлітків у мальовничому куточку Карпатських гір  - Всеукраїнському літньому наметовому таборі «Інший вимір» провели в с. Верхній Ясенів, урочище Запідок.

Учасниками табору стали діти віком від 7 до 16 років, які перебувають у  складних життєвих обставинах, діти позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей,  учасників АТО.

 «Інший вимір» - один із неординарних варіантів проведення вільного часу на канікулах. До програма табору включено трьохразове здорове харчування, проживання в наметовому містечку, цілодобовий нагляд за дітьми вожатими, духовний та культурний відпочинок,  а саме - творчі майстерні за напрямами: танцювальний, театральний, вокальний, художній; бісероплетіння, квілінг, футбол, флорбол, баскетбол, туризм.

Для дітей наметовий  табір є  завжди особливий, він асоціюється із активними видами спорту, екстримом та неординарним проведенням часу. Активні ігри, заняття та відпочинок для дітей відіграли важливу роль. Особливі враження залишилися у дітей опісля сходження на г. Говерла, огляд г. Вухатий Камінь. На горі Піп Іван учасники табору провели екологічну акцію «Чисті гори», відвідали полонину «Смотрич», де виготовляється сир та бринза. Здійснили екскурсії до гуцульських музеїв Верховинщини та хати Гражда в с.Криворівня, де ознайомилися із життям та побутом гуцулів і придбали на згадку сувеніри.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.08.2017 11:11