Начальник прикарпатської поліції нагородив медиків та поліцейських за розкриття злочинів

news-image: Начальник прикарпатської поліції нагородив медиків та поліцейських за розкриття злочинів
Подяками відзначив Володимир Голубош медпрацівників за допомогу в затриманні небезпечного злочинця, громадянина Туреччини, який узяв у заручниці мешканку Городенківщини та погрожував їй убивством.

Крім того, також нагородив працівників поліції різних підрозділів за розкриття злочинів та затримання злочинців.

Нещодавно до мешканки с.Вікно Городенківського району приїхав її колишній співмешканець, який погрожував жінці убивством, приклавши ножа до її горла. Ситуація була досить тривожною і напруженою. Перемовини поліцейських та медиків із зловмисником тривали кілька годин. Завдяки працівникам комунального закладу «Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф» Надії Яримович та Марії Кульчинській, та участі у спецоперації бійців «КОРДУ» зловмисника було затримано.

«Завдяки медпрацівникам злочинця затримано і не допущено аби він завдав шкоди життю та здоров’ю оточуючим. І так склалося, це просто неймовірно, дуже нестандартна ситуація: він не знав ні української, ні російської мови і серед вас знайшлася людина, яка спілкувалася з ним англійською і цим вдалося тримати його у відносній рівновазі. Щире спасибі Вам за вашу роботу і активну громадську позицію і безпосередню участь у затриманні небезпечного злочинця», - сказав начальник Володимир Голубош та вручив медпрацівницям Подяки.

Також начальник обласної поліції нагородив правоохоронців за розкриття злочинів та затримання злочинців.

Зокрема, Подяки за затримання неповнолітніх грабіжників у Івано-Франківську удостоєні Наталія Гураль, старший інспектор та Олег Дриндак, поліцейський взводу Управління патрульної поліції.

За розкриття розбійного нападу на уродженця Дніпропетровщини та затримання злочинців у обласному центрі Подякою нагороджені працівники Івано-Франківського відділу поліції: заступник начальника відділу кримінальної поліції Сергій Омельчук, старший оперуповноважений Володимир Романиця та оперуповноважений цього відділу Володимир Гурбич.

За викриття та затримання злочинців, причетних до скоєння серії крадіжок у Івано-Франківську нагороджено подякою старшого оперуповноваженого відділу кримінальної поліції місцевого відділу Мар’яна Підхомного та оперуповноважених цього ж підрозділу Віктора Рішка та Василя Гультайчука.

Петра Гоцанюка, Миколу Грибовича, Сергія Жарікова та Андрія Чусака начальника та оперуповноважених сектору кримінальної поліції Богородчанського відділення поліції нагороджено Подякою за розкриття та затримання злочинця, який скоїв розбійний напад та літню мешканку села Космач заволодівши її 1000 гривень.

Одержані нагороди, зазначили поліцейські, є добрим стимулом у подальшій роботі з розкриття злочинів.

Сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.07.2018 18:27