Націоналісти зірвали вибори Путіна в Україні і погрожують «потрусити» всю владу

news-image: Націоналісти зірвали вибори Путіна в Україні і погрожують «потрусити» всю владу
Українські націоналісти розпочинають наступ на внутрішнього ворога, яким є антиукраїнська олігархічна система. Уже 3 квітня в столиці України відбудеться велика антиолігархічна акція, спрямована на захист інтересів українців і приведення до тями всієї владної верхівки Української держави.

Про це 18 березня під час блокування виборів російського президента в Києві заявив заступник Голови ВО "Свобода", народний депутат України Андрій Іллєнко.

Свободівець зауважив, що націоналісти довели свою спроможність у боротьбі із зовнішнім ворогом ‒ Московією, й робитимуть усе для того, аби подолати ворога внутрішнього ‒ олігархічну систему.

"Нинішня ситуація під дипломатичними представництвами країни-агресора чітко доводить спроможність націоналістів і їхній захист національних інтересів, честі й гідності української нації. Сьогодні націоналісти показали, що вони дають відсіч зовнішньому ворогу, попри бездіяльність нинішньої української влади. І навіть ті дії, які влада почала запізніло вчиняти, були виключно тому, що була тверда позиція націоналістів.

Але водночас після чотирьох років війни, яка триває далі, досі не розірвано дипломатичних стосунків із окупантом, в Україні далі працюють дипломатичні представництва країни-агресора. Ми, націоналісти, розуміємо, що так відбувається тому, що в України є два вороги. Зовнішній ворог ‒ це Московія, а внутрішній ворог ‒ це олігархат.

Сьогодні ми показали свою дієвість проти зовнішнього ворога. Так само, як українські націоналісти разом з усіма українцями, які захищають свою землю, показують це на фронті московсько-української війни. І вже скоро ми будемо переходити в наступ проти антиукраїнської олігархічної системи. Повернемо Україну в українські руки!" ‒ наголосив Андрій Іллєнко.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.03.2018 16:45