Надвірнянці передали для вояків на передовій понад п'ять тисяч домашніх вареників

news-image: Надвірнянці передали для вояків на передовій понад п'ять тисяч домашніх вареників
Вже доброю традицією стала організація різноманітних благодійних акцій на теренах Надвірнянщини, метою яких є підтримати українських воїнів на східному фронті.

23 квітня в селищі Ланчин провели волонтерську толоку «Гаївки для Фронту», спрямовану на збір волонтерської допомоги для українських захисників, а також відродження давньої традиції наших предків у період Великодніх свят, а саме виконання музичних композицій «Гаївок».

Благодійне дійство розпочали із спільної молитви та благословив всіх присутніх на добру справу о. Роман Угринів. На захід завітало чимало гостей з всього Прикарпаття. Зокрема військовий капелан з Коломиї о. Василь Довганюк. 

У своєму виступі очільник депутатського корпусу Надвірнянської районної ради Іван Гурмак зазначив, що рекордну кількість вареників наліпили в 2016 році, а це 15 тисяч 600 штук.

Під час заходу присутні мали змогу побачити частинку жахіть війни, ознайомившись з виставкою військової атрибутики, яку організував голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин. Можна було побачити макети зброї, використані боєприпаси і гільзи, військову амуніцію, а також фото бійців та волонтерів.

Учасники волонтерської толоки були у вишиванках, наспівували українських народних пісень, готували для бійців вареники і вкладали у кожен не тільки смачну начинку, а й свою любов. Немов якийсь невтомний конвеєр, працювали люди. Спочатку вареники рахували десятками, потім — сотнями, нарешті тисячами. Всього газдині Ланчина наліпили 5 тисяч 400 вареників і вже незабаром бійці смакуватимуть ними на передовій.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.04.2018 22:01