НБУ програв Коломойському апеляцію щодо "Буковелю"

news-image: НБУ програв Коломойському апеляцію щодо "Буковелю"
Національний банк програв екс-власникам Приватбанку в Київському апеляційному господарському суді і не зможе забрати у них курорт "Буковель".

Про це FinClub повідомили в прес-службі НБУ.

22 травня Київський апеляційний госпсуд відхилив скаргу НБУ і залишив в силі рішення Господарського суду Києва від 21 лютого про розірвання іпотечних договорів між НБУ і ТОВ "Скорзонера".

"Національний банк буде подавати касаційну скаргу", - повідомили в прес-службі.

У лютому суд першої інстанції задовольнив позов ТОВ "Скорзонера" ​​в НБУ і розірвав шість іпотечних договорів, укладених між позивачем та відповідачем в якості забезпечення боргових зобов'язань ПриватБанку перед Нацбанком за кредитами рефінансування.

Ці договори були укладені між "Скорзонерою" і НБУ в жовтні 2014 року.

Предметом іпотеки за договорами виступало належить позивачеві нерухоме майно (земельні ділянки) за адресою Івано-Франківська обл., м.Яремче, с. Поляниця (де розташований гірськолижний курорт "Буковель").

За даними Єдиного реєстру юросіб, фізосіб-підприємців та громадських об'єднань, бенефіціарами ТОВ "Скорзонера" ​​є екс-власники ПриватБанку - Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. А за даними системи YouControl, ТОВ "Скорзонера" ​​є засновником туристичного комплексу "Буковель".

У рішення суду йдеться, що в серпні 2017 року Нацбанк зажадав від позивача погасити заборгованість ПриватБанку в розмірі 2,66 млрд грн в тридцятиденний термін.

Суд прийшов до висновку, що НБУ міг списати заборгованість з рефінансування з рахунків вже державного ПриватБанку, але не зробив цього.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.05.2018 16:33